poniedziałek, 29 sierpnia 2016Wiązane baleriny, sandałki, szpilki to HIT tego sezonu. Powiedzmy sobie szczerze, że nie każdego stać na takie 'Miu Miu shoes' (jak na powyższych fotografiach). A najprostszym i jednocześnie najtańszym sposobem jest odnowienie lub urozmaicenie swoich starych balerin bądź nawet szpilek na takie właśnie ciekawe obuwie. 

1. Na poniższym zdjęciu są ukazane rzeczy, które będą ci potrzebne. Tak nie wiele może dać ci super efekt. 
 • baleriny, buty na szpilce
 • wstążki (na zdjęciach akurat są uszyte przeze mnie "wstążki")
 • klej Butapren bądź jakiś inny klej szewski 


2. Pierwsza i może nawet jedyna czynność którą musicie zrobić to przykleić wstążki. Oba pasma wstążek przyklejacie równolegle do siebie. Miejsca w których przykleicie pasma są zależne od tego czy chcesz, żeby wstążka krzyżowała się na stopie czy od razu owijała nogę. Jeśli ta pierwsza metoda Ci bardziej odpowiada zrób według moich zdjęć. Lecz gdy jednak druga metoda do Ciebie bardziej przemawia przyklej wstążki pod kątem 60 stopni  w miejscach bocznych ścian pięty. Wtedy uzyskasz pożądany efekt.
PS.Radzę nie używać klejów na ciekło. Wstążka pozornie może wydawać się na solidnie przyklejoną jednak przy użytkowaniu jest duże ryzyko że wstążka się odklei.                                                                                                                                    


3 komentarze:

 1. Świetny pomysł! Widziałam podobne balerinki ostatnio w Zarze i ich cena była bardzo wysoka, a tutaj można mieć takie za o wiele mniej. I ślicznie to wygląda! :)
  Mój kanał na yt
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie pomyślałabym o tym. Jesteś bardzo kreatywną osóbką. :) Z pewnością fajnie w nich wyglądasz!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł! Faktycznie takie baleriny ze wstążkami ciągle przewijają się w przeróżnych stylizacjach. A tu po co takie kupować, skoro można zrobić samemu.

  OdpowiedzUsuń