piątek, 28 lipca 2017

Biżuteria- najlepszy przyjaciel kobiety Marilyn Monroe śpiewała, że " Diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety" i od lat nic się nie zmieniło. Nadal przyjaźnie nam towarzyszą w bardziej efektownym lub skromniejszym wydaniu.


Dlaczego tak kochamy te piękne ozdoby ?
1. Są świetnym dopełnieniem prawie każdego stroju. Większość z nas posiada swoje ulubione zestawy biżuterii ze swojej kolekcji, bądź pojedyncze elementy.
2. Wszelkiego rodzaju biżuteria jaką kobieta sobie upodoba względnie ją odzwierciedla.
3. Bez względu na to czy założy ja na jakąś okazję, bądź bez ozdoba ta  sprawi, że kobieta poczuje się piękna i bardziej pewna siebie co powoduje, że jest szczęśliwa
4. Niosą wspomnienie. Dla nie których naszyjnik czy bransoletka nie jest tylko zwykłą ozdobą a czymś o znacznie większej wartości niż materialna.

Osobiście uwielbiam pierścionki dlatego moim ostatnim zakupem jest takie właśnie widoczne na zdjęciach cudo od SADVA. To mogę nazwać miłością od pierwszego wejrzenia. Dobre wykonanie i przepiękny wygląd no czego chcieć więcej. Czuję, że nie poprzestanę na tym ich jednym produkcie. Ciekawy asortyment ogółem jak dla mnie godne polecenia.

                                                                            Koszula:ZAFUL
                                                      Pierścionek: Zakupiony przeze mnie produkt
                                                      Więcej na: SADVA-facebook 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz